Elektrik Teknik Servis


Elektrik enerjisi 21. yüzyılda insanlığın ulaştığı teknolojik noktada, hayatın hemen her alanında yaşamsal bir enerji kaynağı haline gelmiştir. Sağlıktan ulaşıma, üretimden günlük yaşama, iletişimden her alanda kullandığımız makinalara kadar elektrik enerjisi kullanıyoruz.


Odak Elektrik Arıza ve Teknik Servis Departmanı, kaliteli elektrik kullanmanızı sağlar. İşletmenizde elektrik tesisatından kaynaklanabilecek olası enerji kayıplarını teknolojiden yararlanarak tespit eder. Mevcut sorunları giderir. Elektrik sisteminizin ve makinalarınızın elektrik kaynaklı arızalannı tespit eder. Çözümünü projelendirir ve arızayı giderir. Daha sonrası için sistemin periyodik bakımlarını üstlenir.


Enerji kayıpları ve arızalan ise yaratacağı sonuçlar bakımından insan yaşamını doğrudan etkiliyor. Sağlık, ulaşım, üretim, iletişim tüm alanlar üretim kayıplarına ve yaşamın aksamasına yol açıyor. Enerji dağıtımının kalitesi, kullanılan elektrik enerjinin kalitesini de artınyor. Kayıplar azalıyor, verimlilik artıyor, maliyetler düşüyor.


Yaşanan arızalarda en önemli konunun zaman olduğunu bilen departmanımız, arıza ve destek talebi kendisine ulaştığında mümkün olan en kısa sürede uzman ekiplerini yönlendirir ve sorunun tespiti ve çözümü için çalışır.


Elektrik Teknik Servis Resimleri